افزونه پوشه بندی رسانه وردپرس فایل برد | پلاگین FileBird  افزونه مرتب سازی فایل های رسانه FileBird WordPress Media Library Folders

 

90 درصد تخفیف برای 100 خرید اول افزونه

آیا هزاران پرونده خود را در کتابخانه رسانه وردپرس دارید؟ و در مدیریت آنها مشکلی دارید؟ FileBird  افزونه  مدیریت و پوشه بندی رسانه وردپرس می باشد که به راحتی می توانید تمام فایل های رسانه وردپرس را دسته بندی کنید.

افزونه فایل برد چگونه کار می کند ؟

توسعه یک سایت به این معنی است که شما روزانه تعداد زیادی فایل رسانه جدید مانند تصاویر ، فیلم ها ، فایل ها ، PDF ، txt ، docx ، .ect را به پایگاه داده سایت خود اضافه می کنید. در نتیجه ، سایت شما باید هزاران پرونده را در پایگاه داده ذخیره کند. در پایگاه داده پیش فرض رسانه وردپرس ، شما قادر به ترتیب دادن پرونده ها به روشی منطقی نیستید و آرزو می کنید کاش می توانستید همان کاری را که با فایلهای خود در رایانه خود انجام می دهید ، انجام دهید ، درست است؟ وقتی می خواهید یک فایل بارگذاری شده خاص را در سایت وردپرس خود جستجو کنید ، آیا نمی دانید چگونه آن را پیدا کنید؟

FileBird – پوشه های کتابخانه رسانه وردپرس برای کمک به شما در عبور از این مانع به وجود آمد. این پلاگین به شما امکان این را می دهد تا به راحتی فایل های خود را در کتابخانه رسانه سایت خود سازماندهی کنید. با استفاده از این ابزار می توانید هزاران تصویر ، فایل صوتی ، فیلم و سایر پرونده ها را در کتابخانه رسانه خود مدیریت و ترتیب دهید.

مدیریت پرونده ها در وردپرس هرگز آسانتر نبوده است. فقط می توانید پرونده ها / پوشه ها را بارگذاری یا منتقل کنید. این به شما کمک می کند تا در صرفه جویی در زمان لازم برای قرار دادن پرونده های رسانه ای خود صرفه جویی کنید. نمای سلسله مراتبی پوشه های شما همچنین باعث می شود تا بتوانید به راحتی و در یک چشم بر هم زدن ، پوشه های خاصی را پیدا کنید.

افزونه پوشه بندی فایل های رسانه وردپرس

برخی از ویژگی های افزونه مدیریت رسانه های وردپرس FileBird : 

افزودن به لیست علاقه
رایگان – خرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*