• اسلایدشو اختصاصی با قابلیت نمایش در صفحه اصلی

  یکی از قابلیت های زیبای قالب دیوار من امکان استفاده از اسلایدر در صفحه نخست می باشد که براحتی میتوانید از طریق افزونه اسلایدر و با فعالسازی نمایش اسلایدر در صفحه اصلی این امکان را ایجاد نمایید.

   

   

   

   

  نمایش نقشه ایران در صفحه اصلی

  یکی دیگر از امکاناتی که در قالب دیوار من قرار داده شده است نمایش نقشه ایران می باشد شما می توانید از طریق تنظیمات قالب نمایش نقشه ایران را فعال و غیرفعال نمایید.

   

   

  صفحه فوق العاده حرفه ای جزئیات آگهی

  صفحه جزئیات آگهی کاملا حرفه ای و کاملا مشابه دیوار طراحی شده است همچنین یکی از ویژگی های حرفه ای این قالب نشان کردن آگهی هم قرار داده شده همچنین دریافت اطلاعات تماس از طریق آژاکس با افزونه اختصاصی تلفن پیاده سازی شده است.

  یکی افزونه هایی که بصورت اختصاصی برای این قالب ایجاد شده افزونه کوتاه سازی آدرس هست و همانند سایت دیوار سیستم بصورت اتوماتیک یک لینک کوتاه هم از آدرس آگهی برای اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی قرار دادیم.

   

   

   

  پنل تنظیمات حرفه ای

  در قالب دیوار من یک پنل تنظیمات حرفه ای هم قرار دادیم تا بدون نیاز به هیچ گونه دانش فنی تنظیمات سایتتان را مدیریت کنید

  براحتی میتوانید لوگوی سایت و تنظیمات صفحه اصلی و فعال کردن نمایش نقشه یا فعال کردن نمایش اسلایدر و سایر تنظیمات را انجام دهید.

   

   

   

   

  صفحه 404 اختصاصی قالب

  طراحی صفحه 404 کاملا اختصاصی و حرفه ای

   

   

   

   

  صفحه ورود اختصاصی

  صفحه ورود طوری طراحی شده است که لیبل ایمیل را میتوانید براحتی از طریق تنظیمات قالب به شماره موبایل یا ایمیل تغییر دهید

  همچنین این قالب با افزونه پیامک کاملا ست شده و تمامی قسمت های افزونه با سبک قالب تنظیم شده است.

   

   

   

   

  پنل کاربری اختصاصی

  پنل کاربری کاملا اختصاصی و کاربرپسند برای مدیریت آگهی ها و ارتقا آگهی و بخش علاقه مندی آگهی ها

   

   

   

   

  بارگذاری اتوماتیک آگهی ها با اسکرول کردن

  همان طور که می دانید نود درصد سایت های آگهی حرفه ای دیگر از صفحه بندی شماره در صفحه جستجو استفاده نمی کنند و از حرفه ای ترین روش که کاربر با اسکرول کردن به پایین بدون رفرش شدن صفحه آگهی های دیگر نمایش داده شود.
  در قالب دیوار من از حالت بارگذاری اتوماتیک آگهی ها در صفحه جستجو استفاده کردیم تا کاربران شما وقت خود را صرف پیدا کردن صفحه بندی و کلیک روی آنها را نکنند.

   

   

  نمایش آگهی ها بصورت جعبه ای یا لیستی

  در صفحه جستجو دکمه هایی را برای نمایش نوع آگهی را قرار دادیم تا کاربران شما براساس سلیقه خود یکی از حالت ها انتخاب کرده و آگهی ها را مشاهده نمایند.

  همچنین قابلیتی را در این قالب فراهم کردیم که براحتی بتوانید کلمات پر کاربردی مثل “ویژه” و “برجسته” را به هر کلمه ای که میخواهید از تنظیمات قالب تغییر دهید و با یک کلیک میتوانید آگهی های عکس دار یا فوری را هم در لیست جستجو نمایش بدید.

   

   

  کسب درآمد از طریق آگهی های فوری و برجسته و نردبان

  در قالب دیوار من کاربران شما می توانند با پرداخت هزینه ی تعیین شده برای هر دسته بندی آگهی های خود را فوری و یا برجسته و نردبان کنند برای همین منظور آگهی هایی که فوری می شوند با لیبل فوری با کادر قرمز رنگ مشخص خواهند شد و آگهی هایی که برجسته می شوند با پس زمینه طلایی و با لیبل سبز رنگ متمایز خواهند شد و برای دیگر کاربران جلب توجه کرده و بازخورد بیشتری داشته باشد.

  اگر می خواهید کسب درآمد خود را بالاتر ببرید و از این امکان استفاده کنید پیشنهاد ما استفاده از افزونه پرداخت حرفه ای می باشد که به درگاه های بانکی ملت و sep و درگاه های واسط زرین پال و pay.ir متصل می باشد.

   

   

   

  قفل روی استان و شهر انتخابی

  یکی از قابلیت های حرفه ای که در قالب دیوار من قرار دادیم قفل روی استان و شهر می باشد یعنی کاربران شما اگر استان و شهری را انتخاب کنند در مراجعه های بعدی دوباره بر روی همان استان و شهر انتخابی خواهد بود بدون نیاز به انتخاب دوباره همچنین حالتی را هم قرار دادیم که در صورت انتخاب استان، شهرهای استان هم بصورت آژاکسی لود شود و انتخاب کند.

   

   

  قالب دیوار من دارای 6 افزونه کاملا اختصاصی

  افزونه کوتاه سازی لینک:

  این افزونه بصورت خودکار در صفحه جزئیات آگهی لینک آگهی را کوتاه کرده تا کاربران شما بتوانند براحتی در شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند.


  افزونه اختصاصی افزودن به علاقه مندی:

  توسط این افزونه کاربران شما میتوانند آگهی هایی که مورد پسندشان بود و بعد بخواهند بررسی کنند با افزودن به لیست علاقه مندی ها خود به آنها دسترسی داشته باشند.

  افزونه اختصاصی تماس با آگهی دهنده:

  این افزونه شماره موبایل آگهی دهندگان را در صفحه جزئیات آگهی بصورت مخفی و فقط از طریق آژاکس با زدن دکمه تماس با آگهی دهنده امکان پذیر خواهد بود.

  افزونه اختصاصی اسلایدر:

  یک افزونه حرفه ای برای مدیریت اسلایدشو در صفحه نخست سایت می باشد که براحتی می توانید بنرهای دلخواه خودتان را در صفحه اصلی به نمایش بگذارید.

  افزونه پرتاب به بالا:

  توسط این افزونه می توانید پرتاب به بالا را در سایت خود پیاده سازی کنید زمانی که کاربران شما به پایین سایت اسکرول می کنند با کلیک بر روی آیکون پرتاب به بالا سریع به صفحه بالا برسند بدون نیاز به اسکرول کردن دوباره

  افزونه نمایش موقعیت آگهی بر روی نقشه گوگل:

  یکی از افزونه هایی که کاملا اختصاصی نوشته شده است افزونه گوگل مپ می باشد بدین صورت که وقتی کاربران شما میخواهند آگهی ارسال کنند می توانند موقعیت آگهی خود را بر روی نقشه گوگل ست کنند که در صفحه جزئیات آگهی نمایش داده می شو

  نصب سایت تنها 500 هزار

  نصب اپلیکیشن 1 میلیون

  دمو سایت

  دمو اپلکیشن

  برای نصب تماس بگیریید

  09126430975

افزودن به لیست علاقه
رایگان – خرید