تماس با ما

کاربر گرامی , لطفا در صورت وجود هرگونه سوالی یا ابهامی می توانید , از طریق  پست الکترونیکی درخواست های خودتان را برای ما ارسال کنید.
سوالات  را از طریق این ایمیل  زیر مطرح کنید
info@jahaniyan.ir

09108887002
کاربران گرامی ، به منظور ارائه پشتیبانی بهتر و سریعتر لطفا حتما قبلا از ارسال ایمیل نکات زیر را مطالعه کنید
هربار تمام سوالات خود را در یک ایمیل ارسال کنید.
از ارسال ایمیل و درخواست های تکراری پرهیز کنید.
زمان پاسخگویی از 10 دقیقه تا حداکثر 3 روز است تا دریافت پاسخ شکیبا باشید.
کاربر  گرامی
سوالاتی که مربوط به بروکر هستند نظیر “فراموشی رمز حساب کاربری” پاسخ داده نمی شوند و باید موقع ثبت نام از ایمیل واقعی استفاده کنید تا در صورت نیاز رمز به ایمیل شما ارسال شود
اگر پرداخت را انجام داده اید و به هر دلیلی صفحه ی لینک هارا دریافت نکرده اید برای دانلود به ایمیل خود مراجعه کنید ،  نام و چهار شماره کارت بانکی که پرداخت را با ان انجام داده اید را به ما ایمیل بزنید تا برسی شود  و لینک دانلود برای شما ارسال می شود

از پرسش سوالات تکراری یا بندهایی که در مطالب توضیح داده شده است خودداری فرمائید.
قابل توجه سایر کاربران
سوالاتی که جواب آنان مشخص است یا قبلا توضیح داده شده است نظیر “آیا شدنی است؟” پاسخ داده نمی شود.
رسیدگی به درخواست ها برای همه مطابق قوانین سایت صورت میگیرد.
قوانین سایت
در روزهای تعطیل رسمی و ساعات غیرکاری تعهدی بر پاسخگویی ندارد.
مسئولیت تایپ اشتباه آدرس ایمیل در موقع پرداخت  برعهده ی کاربران است ، رسیدگی به تمام درخواست ها و پشتیبانی های کاربران برپایه ثبت بودن  ، لذا در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت فرمائید و شماره پیگیری لازم نیست فقط ما از طریق چهار شماره اخر کارت شما برسی را انجام میدهیم را ایمیل کنید، صورت بروز مشکل لینک دانلود ارسال می شود
اطاعات کاربران در هنگام ثبت نام نزد سامانه به صورت محرمانه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد ، جز اطلاعات سطحی مورد نیاز برای ثبت نام هیچ اطلاعات دیگری را دریافت نمی کند.
محتوای آموزشی وبسایت به طور مداوم تحت بررسی و بروز رسانی قرار میگیرد لذا ممکن است تغییراتی نظیر افزایش یا کاهش محتویات  را به همراه داشته باشد.
توصیه میشود کاربران در هنگام پرداخت اینترنتی ایمیل خود را نیز وارد نمایند تا یک نسخه از رسید پرداخت را نیز توسط ایمیل دریافت نمایند تا در صورت نیاز به ارائه کد پیگیری و عدم یادداشت کد پیگیری هنگام سفارش مشاوره ،بتوانند با مراجعه به ایمیل خویش آن کد پیگیری خرید را ملاحظه نمایند.
پیگیری  ناموفق و دانلود های ناموفق(احتمالی) فقط و فقط منوط به ارائه شماره چهار رقم کارت که پرداخت با ان انجام شده از طریق  ایمیل کاربر از سوی کاربر کاربر است و بدیهی است که در صورت عدم ارائه شماره کارت چهار رقم اخر  ، هیچگونه تعهدی مبنی بر پیگیری خرید و ارائه خدمات به کابر ندارد.
در صورت ارائه شماره پیگیری پرداخت و در نهایت پرداخت ناموفق به این معنی است که مبلغ شما به حساب ای درآمد واریز نگشته است لذا منتظر بمانید تا ظرف مدت حداکثر ۷۲ ساعت مبلغ توسط بانک مربوطه به حساب شما عودت داده شود و در صورت عدم بازگشت وجه طی ۷۲ ساعت مراتب را به بانک مربوطه گزارش دهید.
ا
لازم است ایمیل ها و نظرات خود را با رعایت اصول اولیه نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.
تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با شغل موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با موضوع را مطرح نکنید.
در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های سایت خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت پاسخ داده نخواهد شد.
کاربران ارسال‌کننده‌ی ایمیل موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث عدم پاسخ به کاربر می‌شود