ایده های پول ساز برای راه اندازی کسب و کار

گر شما نیز به فکر راه اندازی کسب و کار هستید ولی به دلیل اینکه برای آن تاکنون ایده ای نداشتید در این مقاله حتما با دست پر می روید به سراغ ساخت کسب و اینترنتی خودتان. پس با ما همراه باشید.

سوال اولی که مطرح می شود این است که چرا برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به ایده نیاز دارید؟ پاسخ این سوال را در بلاگ ژاکت اینگونه میخوانیم:

“ اغلب افراد فناوری های نوین را باعث و بانی از بین رفتن مشاغل سنتی می دانند. اما حقیقت این است که، این فن آوری های جدید باعث ایجاد مشاغل جدید و فرصت های شغلی آماده برای استفاده افراد می شود، همچنین مشاغل سنتی نیز با استفاده از این فناوری ها می توانند کسب و کار خود را رونق دهند و  کارهای اینترنتی پولساز را بسازند.

شروع یک تجارت آنلاین با توجه به پیشرفت های که صورت گرفته از همیشه آسان تر است. فقط از طریق رایانه و اتصال اینترنت می توانید این کار را به راحتی حتی در منزل خود انجام دهید. مهم ترین نکته این است که برای شروع نیازی به سرمایه گذاری هنگفت نیست و شما فقط به ایده راه اندازی کسب و کار نیاز دارید.

ایده های راه اندازی کسب و کار که ما در این مقاله به اشتراک می گذاریم در مورد نحوه ی ایجاد مشاغل آنلاین است و برای موفقیت در این زمینه باید همچنان سخت تلاش کنید. ”

و اما این ایده ها چه هستند؟

ایده های کاربردی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین

1-بلاگ نویسی

یکی از کاربردی ترین ایده های راه اندازی کسب و کار انلاین بلاگ نویسی است. شما با ساخت یک وبلاگ به طور مستقیم به کسب و درامد نمی رسید. بلکه از طریق مزیت هایی که بلاگ با خود همراه دارد به درآمدهای جذاب می رسید. زمانی که شما با تولید محتوا بازدید و کاربران بلاگ خود را افزایش می دهید یکی از ساده ترین راه های کسب درآمدتان از طریق تبلیغات در بلاگ است.

2-همکاری در فروش یا افیلیت

یکی دیگر از کاربردی ترین روش های راه اندازی کسب و کار، بازاریابی یا affiliate می باشد. در این روش شما بستری را فراهم می کنید و در آن اقدام به فروش کالا یا خدمت شرکت دیگری می کنید. درامد این کار خیلی جذاب است چرا که زحمت اصلی تامین و تحویل کالا و خدمات بر عهده شما نیست و شما صرفا یک واسط برای بازاریابی هستید. فرض کنید شما برای فروش محصولات فیزیکی افیلیت بگیرید. در این حالت نه نیاز به تامین کننده برای کالا یا خدمات دارید و نه نیاز به درگیر شدن به موضوعات ارسال و تحویل کالا.

یکی از بهترین روش های کسب درآمد از روش بازاریابی یا affiliate، کسب درامد از همکاری در فروش دیجی کالا می باشد. دیجی کالا هزاران محصول دارد که شما خیلی راحت می توانید با واسط فروش شدن انها درآمدهای بالایی کسب کنید. برای این کار فقط کافی است از افزونه همکاری در فروش دیجی کالا استفاده کنید. نمونه هایی بسیار وجود دارند که با استفاده از این افزونه و بدون هیچ زحمت اضافه تری درصد قابل توجهی از سهم فروش دیجی کالا را از آن خود کرده اند. پس همکاری در فروش دیجی کالا را جدی بگیرید که درآمد آن خیلی جذاب است.

3-ایجاد و فروش دوره های آنلاین

فروش دوره آموزشی همیشه مخاطب و شمتری خود را داشته است. ولی در یکسال اخیر به دلیل اپیدمی کرونا استقابل از دوره های انلاین خیلی زیاد شده است. کافی است شما در یک حوزه تخصص داشته باشید و متناسب با تخصص خود یک دوره اموزشی بسازید و سپس اقدام به فروش ان کنید. برای فروش آن نیز دو راه کار دارید. یکی اینکه در اینستاگرام یک پیج بسازید و در اینستاگرام دوره خود را بفروشید و یا اینکه با راه اندازی یک سایت آموزشی برای خودتان اقدام به فروش دوره آموزشی کنید. برای راه اندازی سایت آموزشی و سایت فروش دوره آنلاین هم می توانید از قالب های آموزشی ژاکت استفاده کنید که کار شما را خیلی راحت کرده اند و با استفاده از انها می توانید سایت آموزشگاهی خود را طراحی کنید.

4-متخصص سئو شوید

موضوع سئو و اهمیت ان برای کسی پوشیده نیست. امروزه هر کسی که دارای سایت اینترنتی است برای افزایش ورودی ارگانیک سایت خود نیاز به سئو و متخصص سئو دارد. در این بین برخی افراد سئو سایت خود را برون سپاری می کنند ولی درصد قابل توجهی از افراد خودشان تمایل دارند سئوکار سایت خودشان بشوند. لذا به دنبال آموزش سئو هستند. پس شما اگر متخصص سئو باشید هم با انجام پروزه های سئو و هم با اموزش سئو می توانید به کسب درامد اینترنتی برسید. در زمینه آموزش سئو یکی از بهترین مرجع های آموزشی سئوتراپی ژاکت است. سئوتراپی لایوهای دوشنبه های ژاکت است که دران محمد زراعتی مدیر سئو ژاکت هر هفته به آموزش سئو می پردازد  و جدیدترین نکات سئو را می توانید در این جلسات هفتگی یاد بگیرید.

5-خرید و فروش دامنه

یکی دیگر از ایده های راه اندازی کسب و کار، خرید و فروش دامنه است. شما می توانید سایتی داشته باشید و در ان اقدام به فروش دامنه های اینترنتی کنید. اگر کمی هوش و ذکاوت داشته باشید و بتوانید دامنه های زیبا و خاص را پیدا و تهیه کنید پس از مدتی ممکن است مشتری هایی پیدا کنید که برای خرید ان حاضرند هر مبلغی را پرداخت کنند. علاوه برآن می توانید دامه های دیگران را در سایت خود بفروشید و با ردیافت کمسیون حاصل از فروش انها نیز کسب درآمد کنید.

6-پشتیبانی فنی ارائه دهید

یکی دیگر از کسب و کارهایی که می توانید راه اندازی کنید و از طریق آن کسب درآمد داشته باشید پشتیبانی است. شما با راه اندازی یک آژانس ارائه دهنده خدمات فنی سایت می توانید با رفع مشکلات فنی سایت افراد کسب درامد داشته باشید.

در این مقاله به چند ایده کاربردی برای راه اندازی کسب و کار پرداختیم. ایده های بلاگ نویسی ، همکاری در فروش ، فروش دوره آموزشی ، ارائه خدمات سئو ، خرید و فروش دامنه و ارائه خدمات فنی را معرفی کرده ایم. ایده های خیلی بیشتری هم وجود دارند که میتوانید در بلاگ ژاکت و در مقاله “27 ایده پولساز برای راه اندازی کسب و کار در سال 2021” مطالعه بفرمایید.

نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Dem once jailed after affair with teen he later married wins Virginia primary

چ ژوئن 12 , 2019
Even more exciting is seeing how our clients and our featured partners are using the new publishing tools at their disposal. Not convinced that the new WordPress editor is powerful enough for enterprise clients? Think again!

شاید خوشت بیاد